Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu – Typer

Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu

Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej roku 2018 odbędą się na boiskach Rosji. Podobnie jak na poprzednich Mistrzostwach stworzyłem interaktywny arkusz kalkulacyjny Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu, który to pozwala na wpisywanie wyników meczów oraz automatycznie zliczanie wyników do tabel, aktualizując je oraz automatycznie wstawia drużyny w odpowiednich rubrykach, które awansują dalej. Aktualizacja tabel odbywa się wg kryteriów rankingu FIFA. Plik ten zawiera tabele drużyn, terminarz spotkań, meczów, strefy czasowe, wersje językowe, selekcje ulubionej drużyny oraz typer dla graczy. Ponadto przedstawia wizualizacje danych za pomocą wykresów. Arkusz jest łatwy i przyjazny w użyciu. Nie zawiera reklam, kodu VBA, nie wymaga oprogramowanie innego niż Excel. Nie wymaga znajomości tego oprogramowanie, gdyż jest w pełni zautomatyzowany.

Podobny projekt stworzyłem podczas ostatnich Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbyły się we Francji w 2016 roku. Dokładny opis działania przedstawiam w artykule poniżej.

Terminarz Euro 2016 Excel – Dynamiczna tabela

Typer w pliku Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu

Użytkownik arkusza wpisuje jedynie w żółte pola typy wyników poszczególnych graczy dla poszczególnych meczów. Wyniki meczów (szare pola) pobierane są z arkusza 2018, natomiast system formuł zlicza, ile każdy z graczy uzyskał punktów, w każdym z meczów na podstawie zasady, jeśli przewidział dokładnie wynik meczu, otrzymuje 3 pkt. Natomiast jeśli gracz wskazał poprawnie zwycięzcę bądź remis system przypisuje jeden punkt, w pozostałych przypadkach punktów brak. W przypadku, gdy gracze uzyskają tą samą ilość punktów o kolejności w tabeli zadecyduje który z graczy wytypował więcej razy dokładny wynik. W pozostałych przypadkach gracze zajmą tą samą pozycje. W tabeli automatycznie zsumowane są wyniki wszystkich graczy wg powyższych reguł. Plik Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu, posiada różne wersje językowe, możliwość podświetlenia ulubionej drużyny czy też wizualizacje wyników graczy Typera.

Pobieranie arkusza kalkulacyjnego

Pobierz arkusz kalkulacyjny Terminarz Mistrzostw Świata 2018 Excel .xlsx całkowicie za darmo.

Download Free

Uwaga NOWOŚĆ!

Dostępny jest już plik Excel World Cup Russia 2018 PRO, rozbudowana wersja, która zawiera dodatkowo:

 • arkusz Typer przygotowany dla 20 graczy z możliwością rozbudowy,
 • wizualizacja danych graczy,
 • zautomatyzowany diagram z flagami,
 • wersje językowe: polska, angielska, rosyjska, niemiecka i hiszpańska,
 • nieograniczony dostęp do pliku, który to nie jest zabezpieczony hasłem.

Kliknij przycisk poniżej by dokonać zakup.

Po dokonaniu płatności w celu pozyskania pliku oraz hasła do innych plików proszę o kontakt.

по России English Version

11 komentarzy do “Mistrzostwa Świata 2018 w Excelu – Typer”

 1. Witam,
  pobrałem Terminarz Mistrzostw Świata 2018 Excel , chcemy korzystać z niego w 6 osób a pobrany jest tylko na 3 osoby i nie można edytować, co w takim wypadku?
  Dziękujemy

 2. Witam,
  Zakupiłem wersję PRO na komputerze Apple z systemem OSX działa bardzo powoli. Zapisanie jednego wyniku trwa około 2 minut ponieważ pojawia się piłka kolorowa która obraca się dość długo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *